Cyclotest 2 Plus - przewaga nad konkurencją

Cyclotest 2 Plus jest lepszy od innych komputerów cyklu / monitorów płodności dostępnych na rynku, ponieważ:

 

Cyclotest 2 Plus jest najbardziej skutecznym monitorem antykoncepcyjnym, ponieważ najdokładniej wyznacza rzeczywiste dni niepłodne.

- badanie "Skuteczność i Akceptowalność Monitorów Płodności oraz Metody Objawowo-Termicznej" 

- badanie Biura ds. Ochrony Konsumentów "Stiftung Warentest"

- badanie "Skuteczność (EFS) komputera cyklu Cyclotest 2 Plus [Baby]"

Porównanie z konkurencją: W przypadku Cyclotest 2 Plus, oprócz badań przeprowadzanych na zlecenie producenta, jego przewagę nad konkurencją potwierdzają niezależne, porównawcze badania kliniczne i rynkowe.

 

Cyclotest 2 Plus posiada najlepszą cenę zakupu na polskim rynku i nie wiąże się żadnymi dodatkowymi kosztami /ponieważ nie są konieczne żadne dodatkowe paski testowe/

Porównanie z konkurencją: Inne dostępne komputery cyklu / monitory płodności są albo o prawie 300% droższe w zakupie dla Kobiety lub wymagają stałego ponoszenia kosztów np. na paski wskaźnikowe.

 

Cyclotest 2 Plus jako jedyny potrafi rejestrować i oceniać dwa wskaźniki płodności jednocześnie (temperaturę & poziom hormonu LH oraz obserwację śluzu miejscowego). W ten sposób, Cyclotest 2 Plus potrafi dokładniej i skuteczniej wyznaczyć ryzykowne dni płodne niż jakikolwiek inny komputer cyklu. Dzięki tej unikatowej funkcjonalności ma bardzo wysoką skuteczność 99%.  

Porównanie z konkurencją:  Inne komputery cyklu potrafią jedynie obserwować tylko jeden wskaźnik płodności (albo temperaturę albo zmianę w poziomie hormonu LH.


Cyclotest 2 Plus jako jedyny posiada także interfejs USB do transferu danych o twoim cyklu miesiączkowym na domowy komputer. Za pomocą oprogramowania Cyclotest (dostępnego jako dodatkowe akcesorium), bez żadnych dodatkowych kosztów, możesz sama stworzyć, wydrukować lub przesłać emailem swój indywidualny profil płodności lub krzywą twojego cyklu miesiączkowego. Samodzielny wydruk danych może być pomocny w diagnostyce problemów związanych z cyklem miesiączkowym, nieoczekiwanymi nieregularnościami, oraz zaoszczędzić cenny czas.  Tylko Cyclotest 2 Plus posiada tą dodatkową użyteczną funkcję, co sprawia, że jest unikatowym produktem dla kobiet, które chcą stosować naturalną antykoncepcję.

Porównanie z konkurencją: Żaden inny dostępny komputer cyklu / monitor płodności nie posiada takiej unikatowej funkcji, pozwalającej samej użytkowniczce przesyłać dane na swój domowy komputer  i tworzyć własne indywidulane profile płodności.

 

Cyclotest 2 Plus jako jedyny zapamiętuje szczegółowe dane z ostatnich 12 cykli. Przy wykorzystaniu opcjonalnego oprogramowania (które jest dostępne dla każdej użytkowniczki) ilość zapamiętanych cykli jest nieograniczona. 

Porównanie z konkurencją: Konkurencja proponuje znacznie krótszą dostępność danych /np. z 180 dni/.

 

Cyclotest 2 Plus jako jedyny pokazuje prognozę na cały bieżący cykl tak że z łatwością można zaplanować swoje życie intymne.

Porównanie z konkurencją: Konkurencja oferuje prognozę tylko na ograniczona ilość dni /np. na 6 dni/

 

Cyclotest ma doświadczenie ponad 30 lat w zakresie technologii cyfrowej i metod termicznych, które są stale rozwijane i udoskonalane. Cyclotest 2 Plus jest produkowany w Niemczech.

Porównanie z konkurencją:

 Producent Cyclotest 2 Plus - firma UEBE GmbH Germany funkcjonuje na rynku urządzeń termicznych od ponad 120 lat i cechuje ją innowacyjność technologiczna oraz dbałość o wysoką jakość wytwarzanych produktów. Jej założyciel był jedną z osób, które udoskonaliły na rynku europejskim dobrze wszystkim znany i ceniony przez dekady tradycyjny szklany termometr rtęciowy.

Wyłączny Dystrybutor w Polsce Cyclotest 2 Plus - firma AMED Polska (www.amed.net.pl) cieszy się od wielu lat uznaniem i zaufaniem kilku tysięcy lekarzy ginekologów w Polsce w zakresie zaopatrzenia gabinetów lekarskich, przychodni oraz szpitali w sprzęt diagnostyczny. Wychodząc jednocześnie naprzeciw oczekiwaniom pacjentek, wprowadziliśmy na rynek polski znany i ceniony na świecie komputer cyklu Cyclotest 2 Plus, który jest pomocny nie tylko dla kobiet, ale wielokrotnie służy także jako skuteczne narzędzie diagnostyczne dla lekarzy. Zapraszamy do odwiedzenia partnerskiego gabinetu lekarskiego i położnych!

There are no products matching the selection.