Cyclotest 2 Plus - opinie użytkowniczek

"Antykoncepcja" jest delikatnym tematem.
Z uwagi na fakt, że nie istnieje idealna metoda antykoncepcyjna – każda forma antykoncepcji jest kompromisem – decyzja, którą z metod wybrać, może okazać się trudna – szczególnie, że należy wziąć pod uwagę potrzeby zarówno twoje jak i twojego partnera.

Z tego właśnie względu, doświadczenia kobiet, które znalazły się w takiej samej sytuacji, są interesujące.

Umieściliśmy tutaj kilka historii kobiet:

Nie lubimy stosować cały czas prezerwatywy
Byliśmy już razem z moim partnerem od 6 miesięcy, kiedy stwierdziliśmy, że przeszkadza nam uprawianie seksu z użyciem cały czas prezerwatywy. Chcieliśmy zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej nie będąc rozdzieleni przez kawałek gumy. Jako kobieta nie chciałam stosować hormonalnej antykoncepcji, itp. Mój farmaceuta polecił mi  Cyclotest 2 plus, który pokazuje dni, kiedy istnieje możliwość zajścia w ciążę oraz kiedy powinnam stosować dodatkowe zabezpieczenie. Używamy już Cyclotest 2 Plus przez około 2 lata i jesteśmy bardzo zadowoleni. W większości dni możemy uprawiać seks bez zabezpieczenia, natomiast w dni płodne stosujemy prezerwatywę. Wg nas, jest to perfekcyjne połączenie w takim sensie, że dzieli równo odpowiedzialność pomiędzy nas obojga.
Lena z Giessen


Łatwiejsze niż myślałam
Cierpiałam często na migrenowe bóle głowy, które mnie strasznie osłabiały. Po kilku miesiącach mój lekarz zalecił, abym na jakiś czas zrezygnowała z hormonalnych środków antykoncepcyjnych, aby zobaczyć czy istnieje związek pomiędzy bólami głowy a hormonami .
Ponieważ wtedy nic nie wiedziałam o naturalnej antykoncepcji, kupiłam Cyclotest 2 Plus, aby wszystko sobie ułatwić. Nigdy nie sądziłam, że naturalna antykoncepcja może być tak łatwa i nieskomplikowana a dzisiaj żałuję, że przez tak długo zanieczyszczałam swój organizm z powodu swojej niewiedzy. Moje bóle głowy od razu się zmniejszyły po odstawieniu pigułki a teraz nie mam już ich w ogóle. Dla mojego partnera i dla mnie, naturalna antykoncepcja bez hormonów przy użyciu  Cyclotest 2 Plus jest idealną metodą antykoncepcji.
Sandra from Hankensbüttel

Antykoncepcja po porodzie
Po urodzeniu naszej córki powróciła kwestia antykoncepcji. Poprzednio stosowaliśmy hormonalną antykoncepcję, ale ponieważ chcieliśmy mieć jeszcze drugie dziecko za niedługi czas a przy pierwszym dziecku musieliśmy czekać prawie cały rok, aby zajść w ciążę, nie chciałam rozregulowywać swojego cyklu niepotrzebnie. Poza tym, byłam zdecydowaną przeciwniczką hormonalnej antykoncepcji po tym, jak unikałam wszelkich luksusowych produktów oraz wszystkiego, co mogłoby być szkodliwe dla organizmu w czasie ciąży, szczególnie, że byłam tak jakby „odtruta”.
Ponieważ nie chciałam zajść w ciążę od razu, potrzebowaliśmy tymczasowego rozwiązania. Poszukując w Internecie, natknęliśmy się na Cyclotest 2 plus. Od tamtego czasu, czyli 11 z powodzeniem stosowaliśmy antykoncepcję przy użyciu Cyclotest 2 Plus, a następnie zdecydowaliśmy się na drugie dziecko. Udało nam się od razu. W tej chwili jeszcze cały czas jestem w ciąży, ale na pewno potem będę nadal stosować antykoncepcję z Cyclotest 2 Plus. Myślę, że każda kobieta powinna spróbować jak łatwa jest antykoncepcja bez hormonów z Cyclotest 2 Plus.
Melanie z Bayreuth


Prześlij nam swoja historię z Cyclotest na adres info@cyclotest.pl, abyśmy mogli ją opublikować.