Cyclotest 2 Plus - Skuteczność i Zalety

Naturalna antykoncepcja dla każdej kobiety

Pierwotny pomysł a raczej wizja była taka, aby skonstruować odpowiednie narzędzie, które mogłoby być używane przez wszystkie kobiety przy minimalnym wysiłku i bez potrzeby dokładnej wiedzy biologicznej, do stosowania naturalnej antykoncepcji bez skutków ubocznych a zarazem bezpiecznej i skutecznej.
Czas potrzebny, aby korzystać z tego narzędzia codziennie miał być jak najkrótszy a samo urządzenie miało być proste i łatwe w obsłudze.

Wynikiem tej wizji jest minikomputer Cyclotest 2 Plus, który spełnia te wszystkie wymagania (patrz badanie "Skuteczność i Akceptowalność Monitorów Płodności oraz Metody Objawowo-Termicznej").


Cyclotest – obudź się, zmierz, zrobione!


Antykoncepcja z Cyclotest 2 Plus

naturalna-antykoncepcja

Stosowanie antykoncepcji z Cyclotest 2 Plus? To całkiem proste – wymaga bardzo mało wysiłku. Dowiedz się, co musisz zrobić.

Przeczytaj cały artykuł – kliknij tutajJak bezpieczny i skuteczny jest Cyclotest 2 plus?

naturaindex-pearla-bezpieczenstwo.jpg

Naturalna antykoncepcja wypada bardzo pozytywnie, jeśli porównać ją z innymi metodami antykoncepcji. A także, ponieważ jest nadzwyczaj skuteczna - Cyclotest 2 Plus ma przewagę nad innymi komputerami cyklu.

Przeczytaj cały artykuł – kliknij tutaj


Zalety Cyclotest 2 Plus

uniknac-ciazy.jpg

Nie jesteś jeszcze przekonana do stosowania Cyclotest 2 Plus jako godnego zaufania towarzysza do naturalnej antykoncepcji? Z przyjemnością pokażemy ci kilka zalet więcej...

Przeczytaj cały artykuł – kliknij tutaj


Cyclotest porównanie ceny z konkurencją

monitor-plodnosci-Cyclotest-porownanie-cen.jpg

Dobry stosunek wartości do ceny oraz skuteczności; to tylko dwie z najważniejszych zalet Cyclotest 2 Plus. Można go używać nie tylko do antykoncepcji, ale również, jeśli planujesz zajść w ciążę...

Przeczytaj cały artykuł – kliknij tutaj


Cyclotest 2 Plus z bliska

skuteczna-antykoncepcja.jpg

Mały jak kalendarzyk i ważący tylko 100 gram – to jest Cyclotest 2 Plus. Przyjrzyjmy mu się z bliska i odkryjmy kilka szczegółów...

Przeczytaj cały artykuł – kliknij tutaj


Cyclotest 2 Plus informacje techniczne

Cyclotest-instrukcje.jpg

Z bardzo precyzyjnymi pomiarami oraz umiejętnością uczenia się twoich indywidualnych cykli miesiączkowych, pokazuje twoje dni niepłodne i wyznacza bardzo precyzyjnie dni płodne. Przyjrzyjmy się paru szczegółom technicznym...

Przeczytaj cały artykuł – kliknij tutaj


Cyclotest 2 Plus pytania i odpowiedzi

pytania-i-odpowiedzi-dotyczace-planowania-dziecka.jpg

Bez wątpienia masz pytania o Cyclotest 2 Plus i oczekujesz odpowiedzi. Uzyskaj odpowiedzi na temat pomiaru w przypadku choroby lub brania lekarstw, oraz na tematy techniczne.

Przeczytaj cały artykuł – kliknij tutaj


Cyclotest 2 Plus potrafi więcej

antykoncepcyjny-komputer-cyklu-temperatura.jpg

Inne komputery cyklu potrafią w większości tylko określać twoje dni płodne używając do tego jednego wskaźnika płodności. Oprócz odczytów temperatury, Cyclotest 2 Plus posiada funkcję podwójnego sprawdzania i potrafi zapisywać zmiany w poziomie hormonów...

Przeczytaj cały artykuł – kliknij tutaj


Produkty Cyclotest z bliska

przeglad-produktow-cyclotest.jpg

Możesz również wykonać test na poziom hormonu owulacyjnego w połączeniu z Cyclotest 2 Plus w ramach naturalnej antykoncepcji. Dodatkowe informacje znajdziesz na następnych stronach.

Przeczytaj cały artykuł – kliknij tutaj


Opinie Użytkowniczek Cyclotest 2 Plus

antykoncepcja-po-porodzie.jpg

Teoria jest bezużyteczna bez praktyki – przeczytaj doświadczenia kilku kobiet w zakresie naturalnej antykoncepcji. Napisz do nas i podziel się swoimi doświadczeniami. Opublikujemy twój tekst i podzielimy się doświadczeniami z innymi kobietami i parami.  

Przeczytaj cały artykuł – kliknij tutaj